Вентилятор Домовент 125 C1В обладнаний шнурковим вікачем. Застосовується для витяжної вентиляції в приміщеннях квартири, будинку. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 179 м3/год, споживання не перевищує 16 Вт на рік.
Включення і виключення вентилятора робиться за допомогою шнурка-вимикача, прикріпленого до корпусу вентилятора. Такі вентилятори найчастіше використовують для вентиляції кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Вага | 0.75 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 179 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Ширина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

Відправка з 04 квітня 2026