Вентилятор Домовент 125 Тиша обладнаний підшипниками і зворотним клапаном. Використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні. Споживання не перевищує 18 Вт, рівень шуму 34 дБА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
