Вентилятор Вентс ВКМ 125 є відцентровим канальним вентилятором в металевому корпусі. Призначений для використання в системах канальної припливно-витяжної вентиляції діаметром 125 мм. Вентилятор здатний забезпечити максимальну продуктивність 355 м3/год, максимальний робочий тиск складає 305 Па. Допускається установка цієї моделі на вулиці, клас захисту - IPХ4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Вага | 4.3 кг |
| Споживана потужність | 75 кВт |
| Продуктивність | 355 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 298 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 416 ₴

