Вентилятор Домовент 100 C1В зі вбудованим шнурковим вимикачем. Використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях квартири, будинка. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 94 м3/год, споживання не перевищує 14 Вт на рік.
Включення і виключення вентилятора робиться за допомогою шнурка-вимикача, прикріпленого до корпусу вентилятора. Такі вентилятори найчастіше використовують для вентиляції кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Вага | 0.59 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 94 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Варіант встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічний |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист від перегрівання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
