Вентилятор Домовент 100 Тиша обладнаний підшипниками та зворотним клапаном. Використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні. Вентилятор не є абсолютно безшумним. Споживання не перевищує 8 Вт, рівень шуму 29 дБА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

Відправка з 04 квітня 2026