Вентилятор Домовент 150 Тиша обладнаний підшипниками і зворотним клапаном. Використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні. Споживання не перевищує 28 Вт, рівень шуму 35 дБА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 255 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.97 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴
