Вентилятор Домовент 150 C використовується для витяжної вентиляції в приміщеннях квартири, будинку. Встановлюється у витяжний канал безпосередньо або через повітропровід. Забезпечує видалення повітря з продуктивністю 286 м3/год, споживання не перевищує 24 Вт на рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Вага | 0.93 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Витрата повітря | 286 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
