Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кондиціонер Hisense Apple Pie WINTER TG35VE0AWIN -25 градусів»
Компанія ТД Склад Вінниця є офіційним представником ТМ HISENSE в Україні та м. Вінниця. Ми готові запропонувати Вам цікаві умови по вартості і монтажу.
Кондиціонер серії Apple Pie WINTER – тепловий насос, адаптований для роботи на обігрів при температурі навколишнього середовища до -25°С. Дана серія має ідеальне співвідношення стильного зовнішнього вигляду, привабливої ціни та функціональності.
Спліт-система Hisense Apple Pie Winter має високий рівень сезонної енергоефективності (SEER-6,1; клас «А ++») це означає, що прилад виробляє в 6,1 раз більше холоду, ніж споживає електроенергії. Спліт-системи відповідають найсуворішим європейським стандартам енергоефективності.
Спліт-система HisenseApple Pie Winter оснащені 5-ти швидкісним вентилятором внутрішнього блоку та індикацією витоку холодоагенту. Вентилятор дозволяє точно налаштовувати швидкість повітря – від слабкого віяння до потужного потоку, який за лічені хвилини охолодить або зігріє приміщення.
Кондиціонер Apple Pie Winter має можливість встановлення модулю Wi-Fi, ви зможете керувати їм віддалено використовуючи смартфон на базі Android чи Apple.
Комплексна система очищення повітря включає в себе оновлений фільтр високого класу очищення ULTRA Hi Density, який видаляє понад 90% пилу та інших частинок з повітря в приміщенні, і додатково системою очищення повітря Hi-nano, що дозволяє запобігати появі мікробів і бактерій.
Кондиціонер Hisense серії Apple Pie WINTER стане не тільки прикрасою вашої кімнати, але і завжди буде піклуватися про Ваше здоров’я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Датчик присутності | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 950 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 715 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 480 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
- Ціна: 35 690 ₴


