Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кондиціонер Hisense Perla Easy Smary CA70BT1A»
Компанія ТД Склад Вінниця є офіційним представником ТМ HISENSE в Україні та м. Вінниця. Ми готові запропонувати Вам цікаві умови по вартості і монтажу.
Настінний інверторний кондиціонер Hisense CA70BT1A – побутова спліт-система серії PERLA . Комфорт-клас. Модель 2020 року.
Клас енергоефективності – A ++ (SEER-6,1 / SCOP- 4,0).
Гарантовано працює на охолодження при t°C від -15 до +43 і на обігрів при t°C від -15 до +24. Фреон R32.
Можливість керування через Wi-Fi модуль (додатково).
Сертифікований в Україні. Розширена гарантія 60 місяців.
Доступна сучасна модель кондиціонера для охолодження, осушення, обігріву або вентиляції побутових або комерційних приміщень площею до 70 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Датчик присутності | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 998 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 667 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 860 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 42 кг |
- Ціна: 53 750 ₴


