Повітряна заслінка Вентс КРВ 250 призначена для перекривання круглого вентиляційного каналу діаметром 250 мм(повітроводу) в системах вентиляції для захисту припливної або припливно-витяжної системи при загрозах обмерзання теплообмінника(нагрівача) або для перекривання каналу після виключення системи вентиляція, в якій застосовуються водяні теплообмінники.
Дросель-клапан виготовлений з оцинкованої сталі. На корпусі заслінки Вентс КРВ обладнаний майданчик і шток під електропривод. Ви можете купити заслінку в нашому магазині без електроприводу, або придбати заслінку з сервоприводом на нашому сайті. Вибрати тип необхідного вам сервоприводу ви можете під ціною товару зі списку, що відкривається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Оцинкована сталь |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Діаметр | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001 ₴
